NIC NEUMÍM

Dostali jste se na svůj životní kruhový objezd a bojíte se odbočit? Proč? Máte strach? Nevadí! I to k životu a začátkům podnikání patří. Každý máme své strachy. Já sama jsem se ve svém životě na kruhovou křižovatku dostala několikrát a možná prožívala ty samé pocity a strachy jako vy. Je důležité si uvědomit, že naše vnitřní strachy jsou naším hlavním nepřítelem. Není to ani váš ex, šéf co vás vyhodil ani nepříjemná tchýně, ale je to VÁŠ STRACH, který vás blokuje a limituje ve vašem posunu, rozvoji a rozkvětu. Nebojme se své strachy odhalit a pojmenovat. Mnohdy pomůže už jen to, že je nahlas vyslovíme.

Strach první: NIC NEUMÍM

Jak začít podnikat

Pochybujete o tom, co umíte a znáte. Říkáte si, že v tomto oboru nejste dost dobří na to, abyste mohli vyrábět, radit či pomáhat.

Já se ptám: „Kdo vám stanovil normu, podle které se srovnáváte?“

Jste to vy sami, nebo někdo z vašeho okolí? Uvědomili jste si někdy jak je všechno na zemi je relativní? Proč máme v zásuvkách 220V? Protože někdo řekl, definoval, za jakých podmínek je 0V. Ale kdyby ty podmínky byly stanoveny jinak, měli bychom dnes v zásuvkách třeba 550V, ale jiskřilo by to pořád stejně!

Nestanovujte si sami vlastní bariéry! Pamatujte, že každé zboží má svého kupce! Určitě jste ve svém životě zažili situaci, kdy si mladá dívka postěžuje „já se nikdy nevdám, mě nikdo nebude chtít“. A podívejte se reálně po svém okolí. Kolik žen ve skutečnosti zůstane celý život tak zvaně nepolíbených? ANI JEDINÁ! Každá se ve svém životě dříve či později určitým způsobem s nějakým mužem (nebo ženou) zaplete. KAŽDÁ najde na určité časové období svého partnera.

S vámi a vašimi produkty a službami je to úplně stejné. Nepodceňujte se! Váš první zákazník na vás už čeká!

A abychom neodcházeli na víkend celí vystrašení, tak o dalším strachu se dočtete zase příští pátek!

Přeji vám všem krásný víkend! 🙂

Další články

clubhouse

Fenomén Clubhouse

Fenomén Clubhouse dorazil do Česka. Jak to na nové sociální síti chodí? Co všechno o ní potřebujete vědět? Může být lékem na sociální izolaci.