ROZHOVOR: Markéta a její praktické rady pro každého. Online marketing má v malíčku!

Děkuji projektu Ženy s.r.o. a Podnikavá žena za podporu a spolupráci.  V létě roku 2016 jsem začala na jejich blogu zveřejňovat své články, které se jejich uživatelkám líbí a ukázalo se, že jsou nápomocny nejen jim, ale i samotné redakci 🙂 I proto si mne všimly a oslovily mne ke spolupráci.

Nyní se rozhodly udělat se mnou rozhovor. Mluvím v něm o své práci a o tom, jak se dělá marketing, když nemáte „neomezené“ rozpočty velkých korporací, ale přesto chcete být také vidět. Najdete ho na stránkách Podnikava žena.

Ženy s.r.o. , které stojí za oběma projekty, mají dnes již přes 60.000 registrovaných žen, avšak je stále ještě mnoho žen, které je neznají. A je to velká škoda, protože Ženy jsou inspirativní, podporující a praktické. Není to žádná sekta, ani líbivý obal naplněný vzduchem, ale praktická funkční pomoc a podpora. Často zdarma nebo za příspěvek, který si může dovolit opravdu každá žena. Osobně jsem tento projekt již dávno zařadila do svého marketingového mixu a často ho ostatním ženám doporučuji.  Jsem velmi ráda, že si mne na svém blogu Ženy všimly a ke spolupráci mne oslovily.

Další články

clubhouse

Fenomén Clubhouse

Fenomén Clubhouse dorazil do Česka. Jak to na nové sociální síti chodí? Co všechno o ní potřebujete vědět? Může být lékem na sociální izolaci.