Nezahltit, ale naučit se

Linkedin prakticky

Naučím vás Linkedin používat tak, aby se stal přirozenou součástí vaší pracovní rutiny a zdrojem nových zákazníků, kolegů nebo obchodních partnerů

Konzultace marketing

3 týdenní program pro začátečníky a mírně pokročilé

Linkedin začnete používat stejně přirozeně jako e-mail a telefon

Jak program probíhá

3 workshopy

Každý týden jeden půldenní workshop online od 9 do 12 hod

Individuální konzultace

Každý týden 30 minut individuální konzultace s lektorkou

Malá skupina

6 účastníků. Víc se jich nevejde a o to víc prostoru zůstává pro vás

Každý workshop je kombinací nejnutnějšího základu teorie a praktického nácviku konkrétní dovednosti. Již v průběhu workshopu budete na svém Linkedinu pracovat. Ten čas neprosedíte u počítače marně.

Celý následující týden má účastník prostor pro aplikaci a nácvik probíraných činností a aktivit a zároveň možnost individuální 30minutové online konzultace s lektorkou. Během workshopu je ve skupině dostatek prostoru pro vzájemnou interakci mezi účastníky, zpětnou vazbu a prostor pro individuální dotazy či řešení konkrétní situace.

Praktický nácvik

pod dohledem lektorky

Nástroje

pro snadnější práci a denní rutinu

Zpětnou vazbu

od účastníků i lektorky

Interakci

a řešení konkrétních postupů

Každý workshop obsahuje

Jen nejnutnější teorie a výklad

Obsah workshopů

1. týden

2. týden

3. týden

Co o programu řekli jeho účastníci

Kdy začínáme

Termíny workshopů:

úterý

26.7., 2.8., 9.8.

 

vždy od 9 do 12 hod

Jedná se o 3 na sebe navazující workshopy. V případě, že se nemůžete některého workshopu zúčastnit, bude pořízen jeho záznam. Záznam vám bude k dispozici do dalšího termínu workshopu. Tímto způsobem lze distančně absolvovat maximálně jeden libovolný workshop ze tří.

Konzultace se vztahuje vždy k předcházejícímu workshopu. Celkem tedy máte k dispozici 3 x 30 minut. Pokud konzultaci v daném týdnu nevyužijete, propadá. Konzultace nelze sčítat a převádět do dalších týdnů. 

Další termíny:

Září

6.9., 13.9., 20.9.

Říjen

4.10., 11.10., 18.10.

Listopad

1.11., 8.11., 15.11.

 

Všechny workshopy probíhají vždy od 9 do 12 hod, pokud se se skupinou nedomluví jinak. Maximální počet účastníků je 6, minimální obsazenost jsou 3 účastníci.

Na uvedené termíny se můžete nezávazně registrovat. Vaši účast Vám potvrdím nejpozději 14 dní před zahájením termínu.

 

 

Pro uzavřené skupiny zájemců (například z jedné firmy) je možné dohodnout termín i rozsah školení individuálně. V tomto případě mne kontaktujte přímo.

Cena programu

14.900 Kč

Objednat

O lektorce

Kurzem vás provede lektorka Ing. Markéta Karman. V oblasti obchodu a marketingu se pohybuje 16 let. Má za sebou úspěšnou dráhu obchodníka ve velkých korporacích, praxi z fintech startupu a posledních 6 let se úspěšně živí na volné noze jako marketingová specialistka se zaměřením na tvorbu a exekuci obchodně-marketingových strategií. Věnuje se také analýze zákazníka a jeho potřeb. 

Linkedin se stal nedílnou součástí jejích obchodních aktivit a nástrojem, skrze který pravidelně získává zákazníky a posiluje svoji značku. Své poznatky a dovednosti předává také svým klientům, aby i oni mohli těžit z jejích zkušeností a dosahovali stejných, ne-li lepších výsledků.

Chcete i vy ovládat Linkedin?

Pojďme společně do toho!

IMG_0524-upravený_doleva